Oferta

Linie elektroenergetyczne

Wiele lat w tej wysoce wyspecjalizowanej dziedzinie wymagających projektów w różnych warunkach zapewniło nam międzynarodowe doświadczenie, unikalne perspektywy i wiedzę specjalistyczną w zakresie radzenia sobie z najtrudniejszymi projektami linii elektroenergetycznych.

linia elektroenergetyczna

Doświadczenie oraz specjalistyczna wiedza pozwalają nam na wypracowanie rozwiązań wydajnych i niezawodnych, umożliwiających optymalizację kosztów i terminów realizacji.

więcej

Stacje elektroenergetyczne

Budowa stacji elektroenergetycznej wymaga rozważenia wielu aspektów specyficznych dla budowy tego typu obiektu. Żądanie coraz większej przepustowości przy jednoczesnym nacisku na bezpieczeństwo, ekonomię i ochronę środowiska jest wyzwaniem dla inżynierów.

stacja elektroenergetyczna

Gwarantujemy rozwiązania optymalne dla każdego projektu oraz przeprowadzamy wszelkie niezbędne procesy administracyjne.

więcej

Odnawialne źródła energii

Wykonujemy kompleksowe usługi na wszystkich etapach rozwoju energii odnawialnej. Od studiów wykonalności i koncepcji, planowania i projektowania, po pomoc budowlaną, podłączenie do sieci, kontrolę i eksploatację.

Budowa turbiny wiatrowej

Dążymy do znalezienia bezpiecznych i opłacalnych rozwiązań dla wszystkich projektów, dostosowanych do wymagających warunków środowiskowych, zaprojektowanych w zgodzie z naturą i przy jak najmniejszym ryzyku operacyjnym.

więcej

Konstrukcje stalowe

Przygotowujemy projekty konstrukcji stalowych zarówno dla naszych działów lini i stacji energetycznych oraz klientów zewnętrznych. Wszystkie elementy mogą być zaprojektowane z największą możliwą dokładnością, a cała konstrukcja przetestowana w realnych warunkach.

konstrukcja stalowa

W ramach grupy kapitałowej mamy wsparcie inżynierów projektujących konstrukcje użytkowane w strefach zagrożenia sejsmicznego oraz najtrudniejszych warunkach klimatycznych.

więcej

Usługi doradcze

logo EFLAGrupa EFLA od ponad 40 lat zajmuje się planowaniem i projektowaniem w różnych segmentach branży budowlanej w Islandii, Norwegii, Szwecji, Szkocji, Francji, Finlandii, Kanadzie, Polsce, Łotwie i Grenlandii, a także w Afryce. W ramach grupy kapitałowej mamy dostęp do najnowszych rozwiązań technicznych oraz wiedzy naszych kolegów z Islandii, Norwegii, Szwecji, Francji, Szkocji, Niemiec i Turcji.

Świadczymy usługi z zakresu ochrony środowiska, projektowania dróg, mostów, budynków specjalistycznych i innych obiektów inżynierskich.

więcej