Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2020 r. Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp.z o.o zmienia adres z dotychczasowego na: ul. Aleksandrowska 127, 91-205 Łódź.
Informujemy, że numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe Spółki, podobnie jak numery telefonów, również nie ulegają zmianie. Prosimy bardzo o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji oraz faktur pod nowy adres Spółki.

Odnawialne źródła energii

turbina wiatrowa

Coraz więcej krajów szuka alternatyw dla paliw kopalnych, dzięki czemu energia odnawialna staje się szybko rosnącym źródłem wytwarzania energii.

Energia odnawialna w światowych systemach elektroenergetycznych odgrywa już kluczową rolę, która wzrośnie jeszcze bardziej w przyszłości.

ISPOL-PROJEKT oferuje kompleksowe usługi na wszystkich etapach rozwoju energii odnawialnej. Od studiów wykonalności i koncepcji, planowania i projektowania, po pomoc budowlaną, podłączenie do sieci, kontrolę i eksploatację. Nasi specjaliści mają duże doświadczenie w ocenie ekonomicznej wykonalności i projektowaniu elektrowni w ciągle zmieniających się i często wymagających środowiskach, również o złożonych warunkach geologicznych i wysokich obciążeniach sejsmicznych.

Dążymy do znalezienia bezpiecznych i opłacalnych rozwiązań dla wszystkich projektów, dostosowanych do wymagających warunków środowiskowych, z odpowiednimi konstrukcjami zaprojektowanymi w zgodzie z naturą i przy jak najmniejszym ryzyku operacyjnym.

Nasze projekty farm wiatrowych i fotowoltaiki

Nazwa Inwestor Data zakończenia
Modernizacja linii napowietrznych 110 kV lines powiązanych z podłączeniem farm wiatrowych Bąków i Szybowice Selpol S.A. 2016
Budowa farmy wiatrowej Lotnisko CJR Polska Sp. z o.o. 2015
Przyłączenie elektrowni wiatrowej Rąbino o mocy docelowej 37,5 MW do sieci elektroenergetyczej PALTRAK Sp. z o.o. 2014
Wykonanie zmian w projekcie "Budowa farmy wiatrowej Skoczykłody" PBDI S.A. 2015
Projekt budowlany i wykonawczy "Podłączenie farmy wiatrowej SKOCZYKŁODY do sieci elektroenergetycznej" ECO-POWER 2013
Projekt farmy fotowoltaicznej 2MW w Konstantynowie Łódzkim Varitex Ulacha i Wspólnicy Sp. j. 2012
Projekt budowlany "Podłączenie farmy wiatrowej CIESZĘTA do sieci elektroenergetycznej" ECO-WIND 2011
Podłączenie do sieci elektroenergetcznej farmy wiatrowej ŚTEK ELWIATR 2009
Projekt budowlany i wykonawczy: podłączenie do sieci elektroenergetycznej farmy wiatrowej DOBRZYŃ (44MW) Paltrak Sp. z o.o. 2007
Linia kablowa 30 kV. Farma wiatrowa DOBRZYŃ PALTRAK 2006