Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2020 r. Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp.z o.o zmienia adres z dotychczasowego na: ul. Aleksandrowska 127, 91-205 Łódź.
Informujemy, że numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe Spółki, podobnie jak numery telefonów, również nie ulegają zmianie. Prosimy bardzo o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji oraz faktur pod nowy adres Spółki.

O nas

Ispol-Projekt jest firmą inżynierską, której głównym obszarem działalności jest projektowanie głównie dla sektora energetycznego. Odpowiadając na potrzeby Inwestorów, projekty nasze wykonujemy kompleksowo tzn. opracowując dokumentację techniczną i kosztową we wszystkich niezbędnych branżach oraz przeprowadzając wszelkie wymagane prawem procedury formalno-prawne.

Sukces firmy jest wynikiem wieloletniego doświadczenia w realizacji projektów energetycznych oraz wysokich kompetencji wykwalifikowanego zespołu projektantów i specjalistów z dziedziny administracji publicznej i prawa cywilnego. Tym, co charakteryzuje naszą firmę na rynku jest wysoka jakość naszych projektów oraz ciągła gotowość do podejmowania nowych wyzwań, nierozerwalnie związanych z rozwojem nowoczesnych technologii. Rozszerzając wciąż naszą ofertę staramy się na bieżąco odpowiadać na rosnące zapotrzebowanie na specjalistyczne usługi inżynierskie.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, potencjałem i osiągnięciami. Skorzystanie z naszych specjalistycznych usług na etapie przygotowania Państwa inwestycji zapewni właściwą jej optymalizację, a środki zainwestowane w wysokiej jakości dokumentację techniczną zwrócą się wielokrotnie poprzez redukcję nakładów inwestycyjnych oraz minimalizację czasu trwania jej realizacji.

Piotr Gburczyk
Prezes Zarządu

Projekty