Szanowni Państwo,
uprzejmie informujemy, że z dniem 1 kwietnia 2020 r. Ispol-Projekt Islandzko-Polskie Biuro Projektów Energetycznych Sp.z o.o zmienia adres z dotychczasowego na: ul. Aleksandrowska 127, 91-205 Łódź.
Informujemy, że numery NIP, Regon, KRS pozostają bez zmian. Dotychczasowe adresy mailowe Spółki, podobnie jak numery telefonów, również nie ulegają zmianie. Prosimy bardzo o aktualizację danych w swoich bazach informacyjnych. Prosimy również o kierowanie bieżącej korespondencji oraz faktur pod nowy adres Spółki.

Jakość projektów

System zarządzania jakością Ispol-Projekt

Nasza firma działa zgodnie z certyfikowanym systemem zarządzania jakością (ISO 9001), certyfikowanym przez TUV.

Dodatkowo, w związku z rosnącym portfelem zamówień zdecydowaliśmy o wdrożeniu własnego systemu kontroli jakości opartego o wieloletnie doświadczenie naszych projektantów. Umożliwia to ciągłą optymalizację procesów projektowych, nieustanne poszerzanie wiedzy interdyscyplinarnego zespołu oraz poprawę jakości wytwarzanej dokumentacji.

Własny system kontroli jakości umożliwia bardziej "zwinne" reagowanie na występujące w trakcie projektowania zdarzenia i opóźnienia, wnioski opracowywane przez zespół ds. jakości są potem wprowadzane do systemu ISO.

Pozwoliło to na opracowanie Standardu Projektowego Ispol-Projekt, uwzględniającego wymagania wszystkich głównych graczy na rynku energetycznym w Polsce.